Lietuvos MMA mėgėjų čempionatas Šiauliuose 2017-12-03/REZULTATAI


Warning: Wrong parameter count for strstr() in /home/mmafeder/domains/mmafederation.lt/public_html/euro/wp-content/plugins/multilanguage/multilanguage.php on line 1836

Warning: Wrong parameter count for strstr() in /home/mmafeder/domains/mmafederation.lt/public_html/euro/wp-content/plugins/multilanguage/multilanguage.php on line 1842

Daugiau
Foto

Šiauliuose gruodžio 3 d. įvyko Lietuvos MMA mėgėjų čempionatas, kurio organizatoriai buvo Lietuvos MMA ir Džiudžitsu federacija ir Šiaulių „Fighting and fitnes center“.  Varžybose dalyvavo 100 dalyvių iš 20 skirtingų Lietuvos sporto klubų. Renginį atidarė Lietuvos MMA federacijos prezidentas Mindaugas Smirnovas ir sporto klubo „Fighting and fitnes center“ MMA treneris Simas Garbenis. Jauniausi sportininkai iki 16 m. varžėsi ant tatamio, o vyresni kovojo MMA narve. Čempionate buvo galima išvysti ir merginų MMA kovas, kurios sukėlė tikrai daug emocijų sportininkų ir žiūrovų tarpe. Taip pat ir sunkiasvorių kovoms neliko abejingų. Toks turnyras Šiauliuose vyko pirmą kartą, vietiniai galėjo pasidžiaugti gražiomis MMA kovomis. MMA sportas tampa vis populiaresnis, ką rodo didelis dalyvių skaičius. Varžybos buvo geras pasiruošimas artėjančiam MMA tarptautiniam turnyrui, kuris vyks jau š. m. gruodžio 9 d. Jurbarke.

Susumavus visus rezultatus tarp klubų geriausiai sekėsi ir pagrindinė komandinė taurė atiteko Vilniaus „Pankratos“ klubui, antroji vieta –  sporto klubui „Pantera“, trečioji vieta – Vilniaus „Valetudo MMA Akademija“.

Organizatoriai dėkoja visiems sportininkams ir treneriams.

REZULTATAI

ATVIRAS LIETUVOS MMA MĖGĖJŲ ČEMPIONATAS
2017 m. gruodžio 3 d.

Protokolas

MERGAITĖS

Svorio kategorija  iki   70   kg                                 Amžiaus grupė         m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Marija Ratautaitė Vilnius Valetudo 1
Elena Šabrinskaitė Šiauliai „Fighting and fitness center“ 2

U – 10 (iki 10 m. vaikai)

Svorio kategorija  iki 30 kg                                   Amžiaus grupė iki 10 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas vieta
Oleg Baldovskij Vilnius Pankratos 1
Arminas Meldaikis Šiauliai “Fighting and fitness center“ 2

Svorio kategorija iki 35  kg                                  Amžiaus grupė   iki 10 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas vieta
Karolis Petrauskas Šimkaičiai Pantera 1
Daniel Sadovskij Vilnius Pankratos 2

U – 12 (11 ir 12 m. vaikai )

Svorio kategorija  iki 35 kg                                 Amžiaus grupė   iki 12 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas  vieta
Robertas Juckevič Vilnius Pankratos 1
Justas Vyturys Jurbarkas Pantera 2
Eimantas Šimkaitis Šakiai Ošimas 3
Nedas Rinkevičius Šakiai Ošimas
Alanas Sivoborot Vilnius Valetudo
Nojus Žiūraitis Jurbarkas „Pantera“

Svorio kategorija  iki 40 kg                                        Amžiaus grupė iki 12 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas vieta
Vygaudas Kaušius Šakiai Ošimas 1
Pavelas  Majauskas Jurbarkas Pantera 2
Valentinas Ulbikas Jurbarkas Pantera 3
Tautvydas Lebeckas Jurbarkas Pantera
Tauridas Steponavičius Vilnius Valetudo  
Vladislav Makovskij Vilnius Pankratos

Svorio kategorija iki 45  kg                                 Amžiaus grupė   iki 12 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas vieta
Dalius Kutka Vilnius Pankratos 1
Daniel Afanasjev Vilnius Pankratos 2
Edvinas Kvieska Jurbarkas Pantera 3
Nedas Juknevičius Jurbarkas Pantera 3

Svorio kategorija iki +55 kg                                   Amžiaus grupė iki 12 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas vieta
Vitalij Gerasimovič Vilnius Pankratos 1
Kornelijus Bruno Jurbarkas Pantera 2

U – 14 (13 ir 14 m. vaikai )

Svorio kategorija  iki 40 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas vieta
Marius Marčiūnas Vilnius Pankratos 1
Deimantas Rolskis Šakiai Ošimas 2
Nojus Mačkinis „LUTADOR KLAIPEDA“ 3

Svorio kategorija iki 45 kg                                       Amžiaus grupė iki 14 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas vieta
Marius Juckevič Vilnius Pankratos 1
Edas Strakšys Raseiniai „Pantera“ 2

Svorio kategorija iki 55 kg                                          Amžiaus grupė iki 14 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas vieta
Ervinas Pavlovič Vilnius Valetudo 2
Mantas Rimeika SK Faiteris 1
Vilius Naujokas Šakiai Ošimas 3

Svorio kategorija iki 65  kg                                       Amžiaus grupė iki 14 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas vieta
Faustas Bartkus Tauragė Taurris 1
Justinas Bauža Šimkaičiai „Pantera“ 2

Svorio kategorija + 65  kg                                          Amžiaus grupė iki 14 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas vieta
Darius Jurginas Raseiniai „Pantera“ 2
Deividas Paulauskis Šimkaičiai „Pantera“ 3
Maksim Podchodiaščev Vilnius Valetudo 1

U – 16 (15 ir 16 m. jaunimas )

Svorio kategorija  iki 56 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas vieta
Edgar Miliaškevič Vilnius Pankratos 2
Arnoldas Žukovskis Vilnius Pankratos 1
Aivaras  Baranauskas Jurbarkas Pantera 3

Svorio kategorija iki 61  kg                                       Amžiaus grupė   iki 16 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas vieta
Milanas Majauskas Jurbarkas Pantera 1
Deivydas Rekštys Raseiniai Pantera 2
Dovydas Vainalavičius Vilnius Valetudo 3
Kiril Verchoturov Vilnius Valetudo

Svorio kategorija 66  kg                                               Amžiaus grupė  iki 16 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas vieta
Deividas Daividavičius „LUTADOR KLAIPEDA“. 1
Aidas Bagdonavičius Klaipėda,Team Lion MMA 2

Svorio kategorija iki 78 kg                                           Amžiaus grupė iki 16 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Pastabos
Aurimas Smailys Vilnius Arėjas 2
Dovydas Bužinskis Vilnius Valetudo 1

Svorio kategorija + 78  kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas vieta
Marius Juočiūnas Šakiai Ošimas 2
Aurimas Smailys Vilnius Arėjas  
Titas Bagdonas Vilnius Arėjas 3
Laurynas Petruškevičius Kaunas Fighter house 1

U – 18 (17 ir 18 m. jaunimas )

Svorio kategorija iki 61  kg                                               Amžiaus grupė   iki 18 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Pastabos
Edvinas Januševičius Raseiniai Pantera 1
Danielius Nevedomskis Vilnius Pankratos 2
Modestas Merkevičius Šakiai Ošimas 3
Khodzhibaev Mukhammad Kaunas Otso Gym
Dovydas Levickis Šiauliai Taurus

Svorio kategorija 66  kg                                               Amžiaus grupė  iki 18 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas vieta
Anatolij Kuliapin Vilnius warriors team 1
Mindaugas Kairys Šiauliai “Taurus” 2
Laurynas Makaveckas SK Faiteris 3
Gustas Buivydas Kelmė Vikingas
Justinas Gedminas Šiauliai Fighting and fitness center
Lukas Lipnickas Raseiniai “Pantera”
Dovydas Kardauskas Šakiai Ošimas

Svorio kategorija iki 72 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas vieta
Romas Jonelis Vilnius Pankratos 1
Tomas Chalbajavas Vilkaviškis Pantera 2
Danas Alešiūnas Vilnius Arėjas 3
Hubertas Kalinauskas „LUTADOR KLAIPEDA“ +
Deividas Krepšta „LUTADOR KLAIPEDA“ +
Deividas Venclauskas Raseiniai Pantera +

Svorio kategorija iki 78 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas vieta
Naglis Kanišauskas Klaipėda 1
Tomas Vilkinas Vilnius Warriors team 2
Deividas Paulauskis „LUTADOR KLAIPEDA“ 3

Svorio kategorija iki 84  kg                                        Amžiaus grupė iki 18 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas vieta
Robertas Gruodis Šakiai Ošimas 1
Vilius Trijonis Kelmė Vikingas 2

SUAUGUSIEJI

Svorio kategorija 66  kg                                               Amžiaus grupė  + 19 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas vieta
Tomas Jozič Vilnius Pankratos
Denys Jankovskij Vilnius Pankratos  
Konstantin Mokšin Vilnius Pankratos 2
Renatas Buškus Kaunas Otso Gym 1
Dominykas Zaveckas Vilnius Warriors team 3

Svorio kategorija iki 72 kg                                           Amžiaus grupė +19 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas vieta
Gytis Petravičius Klaipėda,Team Lion MMA 3
Igor Gerasimov Vilnius Valetudo 1
Ričard Morač Vilnius Valetudo 2

Svorio kategorija iki 78 kg                                        Amžiaus grupė +19 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas vieta
Mindaugas Bartkus „LUTADOR KLAIPEDA“. 2
Vydūnas Vaitkevičius Jurbarkas Pantera
Jordanas Kmieliauskas Šiauliai Taurus
Paulius Šakalis Vilnius Pankratos
Tomas Bajorinas Vilnius Valetudo MMA 1
Lukas Plečkaitis Šiauliai Fighting and fitness center 3

Svorio kategorija iki 84  kg                                       Amžiaus grupė +19 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas vieta
Marius Bagdonas Šakiai Ošimas 1
Arnoldas Eiza  ValetudoMMA/ Pantera 2
Vladislav Stefanovič Vilnius Pankratos 3

Svorio kategorija iki 93  kg                                        Amžiaus grupė +19 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas vieta
Martynas Andrikis Klaipėdos braziliško džiudžitsu akademija 1
Erikas Osikevičius Vilnius „Arėjas“ 2
Edgaras Narmontas Vilnius Valetudo 3